Kontakt

Kontaktní údaje DUKIM s.r.o.

E-mail: miroslav.mikes@dukim.cz

Telefon: 606 148 365

Společnost DUKIM s.r.o. byla založená 30. 11. 2009 a navazuje na činnost společníků, kteří podnikali jako OSVČ od roku 1991. Jeden ze společníků je daňovým poradcem od roku 2004. Společnost se specializuje na daňové poradenství, vedení účetnictví, ekonomické poradenství, zpracování mzdové agendy a finanční poradenství. Je možné spolupracovat i formou outsourcingu.

Tradice firmy je založena na kvalitních službách pro klienty, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých klientů a vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost klientů a osobní přístup ke klientovi. Cílem je především spokojenost našich klientů a jejich doporučování dalším potenciálním klientům z oblasti zákazníků v kategorii OSVČ, menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je dalším naším cílem.

Kancelář

Praha 6, Dejvice – Poskytujeme služby pro oblast Prahy a středních Čech

Třeboň – Poskytujeme služby pro Jižní Čechy.

V současné době moderní elektronické komunikace je předávání informací rychlé, bezpečné a téměř časově neomezené. Předávání dokladů v papírové formě je možné i pomocí poštovní doporučené zásilky nebo formou kurýra na adresu kanceláře.

Fakturační údaje

DUKIM S.R.O.

Ke Dvoru 777/4, 160 00 Praha 6

IČO 28997255

Spisová značka C 158784 vedená u Městského soudu v Praze

DIČ CZ28997255

Datová schránka xz9gu5i

Ceník

Ceny se stanovují pro každého klienta individuálně, v závislosti na druhu podnikání, množství dokladů, jejich uspořádání a náročnosti zpracování. Základem pro výpočet ceny je částka Kč za jeden řádek v účetním nebo peněžním deníku. Cena vychází ze skutečné pracnosti, která je závislá na množství dodaných podkladů a jejich kompletnosti.

Kompletní vedení agendy zahrnuje: třídění, kontrolu dokladů, zařazení, zaúčtování dle platné legislativy, evidenci v příslušných agendách, založení do šanonů, výstupní sestavy, poradenství, konzultace.